Product Details:
| Usage/Application | Decorative |
| Base Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Lighting Type | LED |
| Operating Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | EnDi |
| Packaging Type | Box |
Product Details:
| Brand | N D Electronics |
| Body Material | Aluminium |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP 65 |
| Lighting Color | Cold White |
| Input Voltage | 240V |
| Frequency | 50 Hz |
Product Details:
| Power Rating | 24 W |
| Color Temperature | 6500 K |
| Ingress Protection | IP65 |
| Input Voltage | 230 V |
| Shape | Round |
| Body Material | Aluminum |
| Lighting Color | Cool White |
| Brand | EnDI |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Type | Led |
| Voltage | 230 V |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50/60 Hz |
As an acclaimed and renowned entity, we are highly engaged in offering a premium quality collection of LED Garden Light to our valued clients at very affordable rates.
Features:
Hassle-free usability
Easy installation
Unmatched finishing
Long working life
Minimum maintenance
User-friendly
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Input Voltage | 230 V |
| Body Material | Alluminium |
| Wattage | 60 W |
| Brand | EnDi |
| IP Rating | IP66 |
| Frequency | 50 Hz |
| Lighting Type | LED |
We are successfully meeting the varied requirements of our clients by providing the best quality range of LED Post Top Light.
Features:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Usage/Application | Outdoor Lighting |
| Body Material | Ceramic |
| Base Type | B22 |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Packaging Type | Box |