Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Body Material | Aluminum |
| Brand | EnDi |
| Power Consumption | 5 W and Below |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Cool daylight |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |