LED Par Light
Manufacturer of a wide range of products which include led par light.
Approx. Price: Rs 3,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Lighting Type | LED |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Brand | EnDi |
| Lighting Color | White |
| Body Material | Aluminium |
| Base Type | B15 |
| Certification | CE |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Voltage | 230 V |
Supported by our modern infrastructure, we have been successful in offering a wide collection of
LED Par Light. This product is being designed and fabricated in compliance with the global quality norms. Our procurement experts confirm that the items are developed under strict quality grounds set by the markets. We offer this item in various models, as per the requirements of our customers.